Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez domi » 4 lis 2018, o 11:08

cabochard napisał(a):Czytałam tę książkę fragmentami, autorka robi uziemianie tak, że wyobraża sobie korzenie biegnące do ziemi, tak jakby była drzewem.
A co czytasz?

Czytam Alchemię Szczęścia :D
I to wpływa na mocniejsze odczuwanie w czasie dwupunktu? Ciekawe, muszę spróbować.
domi

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez cynamonova » 14 lis 2018, o 09:34

Kochani,

między 7 a 10 grudnia odbędzie się 4stopniowy kurs z Instytutem Świadomości Kwantowej w Warszawie.
Ja będę i pytam- czy ktoś z Was się wybiera?
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez evva111 » 14 lis 2018, o 13:12

Cynamonowa ja będę
evva111

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Koliberek » 24 lis 2018, o 15:50

A jak się ma dwu punkt i otwarcie się na najlepszy wariant z matrycy przy założeniu życiowej misji w danym wcieleniu ? Czy nie za bardzo grzebiemy w tym momencie naruszając plan z góry w stosunku do rozwoju danej duszy ? Chociaż w sumie nie o dwu punkt powinienem pytać a o PLATFORMY.
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 24 lis 2018, o 16:06

Życiowa misja duszy = najlepszy dla Ciebie wariant.
Ty chcesz tego, co jest misją Twojej duszy. Tak jak kobieta, która ma misję bycia matką, chce z całych sił nią zostać.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 487 razy
Otrzymał podziękowań: 1808 razy

Postprzez Koliberek » 24 lis 2018, o 16:10

Ale czy wam się kiedykolwiek coś nie udaje ? Pewne zdarzenia mają się nie powieść i są z góry zaplanowane. Np. choroba. Nie wiem. A zmieniając wariant, unika się doświadczenia tego. Chyba, że dla tej osoby, to akurat nie był cel a wynik syfu w bani i braku harmonii. Zastanawiam się czy to wciąż rozwój duchowy. Ciężko o tym więcej poczytać na necie, o platformach. A organizatorzy odpisują dziwnie na maile.
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Postprzez Scarlett » 24 lis 2018, o 16:14

To co powinieneś wiedzieć o Platformach, jest w ich opisie. Nie dziw się, że odpisują "Dziwnie" - takich pytających jest mnóstwo, a żeby to poznać musisz iść na Platformy. To jest coś, czego nie da się opisać więc nie oczekuj, że ktoś będzie Ci odpowiadal długie elaboraty i tłumaczył. Dwupunkt czy Platformy Transformacji są dla bardzo świadomych i rozwiniętych duchowo osób. To trzeba POCZUĆ. CZUCIE jest bardzo ważne we wszystkich procesach.

Co ma się nam nie udawać? Udaje się wszystko jeśli potrafisz stosować duchowe zasady. Jeśli mijasz się chociażby z jednym punkcikiem, to wszystko zaraz upada. niestety - PP stosuje się w całości, a nie cząstkowo.
Jedyne co może Ci się nie udać to praca nad ludźmi, bo każdy ma wolną wolę i może nie chcieć się z Tobą rezonować. Po Prostu.
Poczytaj:
WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422
:arrow: Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?: viewtopic.php?f=3&t=915

Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Koliberek » 24 lis 2018, o 16:21

Czytałem. Po dwa razy niektóre. Nie chodziło mi o to czy nie udaje wam się PP tylko COŚ w życiu. Np... poroniłaś, złamałaś nogę, ktoś Cię zranił, obraził, wkurw...rzył, kopnął, masz nie grzeczne dziecko, złośliwą matkę. Przecież niektóre dusze umawiają się na spełnianie konkretnych ról w swoim życiu. Ja rozumiem, że dwu punkt jest dla świadomych osób, tak twierdzicie. Możliwe, teraz tego nie wiem bo jestem w takiej hierarchii pewnie zwykłym, niegodnym śmiertelnikiem. I co to znaczy duchowe zasady? Przecież osoba rozwinięta duchowo jest ponad emocje, nie siedzi na huśtawce, jest ponad to. Ciekawy temat...
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Postprzez Scarlett » 24 lis 2018, o 16:31

Ten temat nie nadaje się na ten wątek - zacznijmy od tego.
Bo ŻYCIE jest ŻYCIEM. Tak, będzie Cię ktoś wkurwiał, złamiesz nogę, będziesz miał kamienie w nerkach, a sprzed bloku ktoś sprzątnie Twój samochód. Dlaczego miałoby się tak nie stać? Jesteśmy ludźmi. Każdy inny i nie każdy musi być rozwinięty duchowo by nie ciapnąć Ci auta spod klatki. Kluczem, którego jeszcze w dłoni nie dzierżysz, jest to aby zająć się sobą, żyć po swojemu a nie skupiać się na wkurwiającej Cię matce. Kluczem jest to aby potrafić zrozumieć sens pewnych rzeczy. Tak jak napisałeś - jesteś śmiertelnikiem. Kiedyś umrzesz i to, że znasz PP nie zatrzyma śmierci. Być może umrzesz na raka jak Jerry Hicks. Czy to, że znasz PP oznacza, że odpłyniesz na różowym obłoczku a anioły będą grały "Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie" w rytmie disco?
Każdy z nas był nowy i zaczynał się uczyć. Pamiętam jak napisałam, że byłam zadowolona z kursu Silvy, miałam super efekty i w ogóle. No to pół forum sruuuuu na Silvę bo myśleli, że im też będzie to takie pomocne jak mnie albo że ex do nich wróci. A nic im nie pomoże jeśli sami sobie nie pomogą albo nie wykorzystają tych metod zaczynając od SIEBIE. A zacząć od siebie to niekoniecznie szukanie nowej pracy czy przyciąganie pieniędzy. Najpierw trzeba pokochać i zaakceptować siebie, zaakceptować sytuację którą masz i życie jakim żyjesz. A później tworzyć. Ze świadomością i akceptacją. Ja swoją drogę z PP zaczęłam w 2012 roku, a od 2016 dopiero mogę powiedzieć, że stałam się świadoma. Ale to jeszcze nie koniec, bo z roku na roku czuję więcej, czuję inaczej i odkrywam więcej.
Masz podejście roszczeniowe - albo są wybrańcy a ja nie jestem godny, albo to wszystko jest o kant dupy potłuc, bo mnie matka wkurwia, a moje dziecko drze ryja całą noc. Nie o to chodzi.
Nie poznasz odpowiedzi dziś. Nie zrozumiesz odpowiedzi dziś. Bo jej nie masz. i nikt Ci jej nie udzieli. Ty sam musisz ją zdobyć. Przecież nie wbiję Ci do mieszkania w stroju seksownej pokojówki z tacą rozwoju osobistego, mówiąc: "Dzień dobry, oto przyniosłam całą pańską świadomość - smacznego"
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cynamonova
Scarlett

Postprzez Koliberek » 24 lis 2018, o 16:41

Ja po prostu otwieram dyskusję i zadaje pytania, nie mam wkurwiającej matki, ani dziecka i nie czuje się nie godnym :) ciekawa wypowiedź w każdym bądź razie Scarlett pomijając część braku akceptacji, że jestem tam gdzie Ty byłaś... powiedzmy w 2014 :) rozumiem, że tutaj wszystko jest ale nie mogę czasem o coś spytać? :) i oczywiście, że rozwój zaczyna się ode mnie... klucz... stąd siedzę dziś sam w Jeleniej, czytam forum, byłem na warsztacie, pracuje... po prostu jestem trochę dalej od odpowiedzi niż to co dla Was jest oczywiste, chyba taka jest idea tego miejsca :)
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP