Przesyłanie Energii na Odległość.

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Przesyłanie Energii na Odległość.

Postprzez Alter_Ego » 7 wrz 2014, o 16:00

Zaczynamy bez zbędnego rozczulania :D

Wszystko co musisz zrobić, to usiąść w pozycji medytacyjnej, jest ich wiele więc można sobie wybrać która jest najbardziej komfortowa ;)
Zamknij oczy i weź trzy głębokie wdechy. Teraz otwórz dłonie i wizualizuj osobę której chcesz przesłać uczucie lub energię w lewej ręce, ten człowiek ma się mieścić w dłoni oczywiście :D
W prawej zaś wizualizuj duże różowe serce, ale to serce również musi być na tyle duże, żeby mieściło się w dłoni, nic nie może z niej wystawać ani uciekać :D
Następnie napełni to serce uczuciem które chcesz przesłać... oczywiście zakładamy, że to uczucie pełne pozytywnej energii i miłości ;).
Kiedy poprawnie wykonamy powyższe czynności, to nadchodzi nadchodzi ostatni etap, czyli powolne zbliżanie lewej i prawej dłoni aż do ich całkowitego połączenia i gotowe ;)
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Re: Przesyłanie Energii na Odległość.

Postprzez Renata » 7 wrz 2014, o 18:01

A mogę taką energię przesłać samej sobie? ;) :)

Odpowiem sobie sama :D :
-Chyba nie, bo to w końcu jakaś odległość musi być :) Mam rację?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 631 razy
Otrzymał podziękowań: 800 razy

Postprzez Alter_Ego » 7 wrz 2014, o 18:12

Oczywiście że możesz. Nie ma reguły, że ta technika jest tylko dla osób oddalonych od nas o hektar i jeszcze więcej. Napisałem "przesyłanie energii na odległość" ponieważ wiele osób szuka odpowiedzi na nie, a nuż ktoś natknie się na to forum i przeczyta.
Więc jak chcesz to możesz tą technikę wykonać od siebie dla siebie ;)
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Postprzez Serenity » 7 wrz 2014, o 23:16

Wypisz wymaluj ... dwupunkt albo matryca energetyczna :)

Jedna ręka to my, nasz problem a właściwie stan obecny (bo lepiej nie nazywać tego problemem) a druga ręka to, hmm... lepsze rozwiązanie. Intencją jest to, żeby to najbardziej optymalne rozwiązanie dokonało zmiany. Miłość nie jest intencją :lol: bo dwupunkt działa w polu serca a tam MUSI BYĆ miłość.
To metoda która zawiera w sobie dużą dowolność, zatem to co napisał Alter_Ego też można z powodzeniem zastosować - dla mnie jest to zwyczajnie jedna z wariacji na temat - super :)
Alter_Ego - nie wiem skąd jest Twój przepis, ale ponieważ tak bardzo przypomina mi właśnie dwupunkt, to w jednej sprawie się z Tobą nie zgodzę - nie ma czegoś takiego jak "odległość" w takim działaniu ;)

Ech, dwupunkt to jedna z moich ulubionych technik, całkiem skuteczna i bardzo... radosna? :)
Tylko ma jeden haczyk... właściwie ten sam, co większość innych metod.
Ale nie będę Ci się wymądrzać, bo właściwie to jest propozycja Twojej techniki, może z założenia całkiem innej niż ja znam.

W każdym razie myślę, że to warto spróbować tego o czym pisze Alter_Ego :)

Ps. przepraszam, w pierwszej chwili przeczytałam jakbyś napisał, że to technika dla osób oddalonych o hektar - a teraz "doczytałam", że napisałeś, że nie ma takiej reguły :oops:
Serenity

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Renata » 7 wrz 2014, o 23:32

A myślicie, że osoba, której chcemy tę pozytywną energię przesłać, wyczuje ją?
Będę musiała to wypróbować na swoich bliskich :P
Podnieść na duchu, jeśli ktoś będzie miał gorszy dzień...

Edit: kurcze, czy to jest aż tak proste....?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 631 razy
Otrzymał podziękowań: 800 razy

Postprzez Serenity » 7 wrz 2014, o 23:49

Renia, ja nie wiem w sumie na czym opiera swoją metodę Alter_Ego - być może jest to jego autorski projekt :)

Ja mogę Ci tylko odpowiedzieć z perspektywy mojej "wiedzy" o dwupunkcie.
Podobno nasze serca emitują pola energetyczne o dużo, dużo większej sile niż mózg - czytałam o jakichś naukowych badaniach, że tak właśnie jest, ale nie wymądrzam się, bo w sumie niewiele pamiętam - dotarło do mnie to, że tak jest i w sumie mnie to wystarcza ;)
To pole ciągle "rozmawia" z polami innych serc - inaczej mówiąc nasze serca nieustannie ze sobą rozmawiają (co jest według mnie piękne :))
Moim zdaniem energia jaką chcesz przesyłać, to rodzaj takiej rozmowy z tym, że masz określoną intencję (czyli jakby "temat" tej rozmowy :lol: ) No i ... jeśli chodzi o innego człowieka to albo będzie chciał rozmawiać na ten temat, albo nie...
Z drugiej strony, jeśli pozbędziesz się przy tym intencji i zaufasz jeszcze czemuś wyższemu, to bez względu na to, czy ta druga osoba będzie chciała tego co chcesz jej dać, to TWÓJ dar BĘDZIE spożytkowany najlepiej jak się da - ale może to być sposób, którego byś nigdy sobie nawet nie mogła wyobrazić. W każdym razie będzie to coś dobrego, bo to MIŁOŚĆ :), z niej nie powstają złe rzeczy.
Tak sobie myślę :)
Serenity

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Calcifer » 11 wrz 2014, o 09:41

Poczytajcie sobie o Reiki, tam jest bardzo dużo o przesyłaniu energii na odległość itp. :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 439 razy

Powrót do Techniki PP