Wizualizacja

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Sekrety Wizualizacji.

Postprzez poziomka1 » 17 sty 2017, o 22:15

Scarlett napisał(a): A w tym filmiku Bashara było, że jak chcesz być aktorem to wyobrażaj sobie, że jesteś na scenie :sun

tylko że ja nie wiem co mam sobie wyobrażać :D jesli będę odczuwała radość i wdzięczność z powodu odkrycia mojego talentu to da to jakieś efekty?
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez tawaret » 17 sty 2017, o 22:16

poziomka1 napisał(a):jak wizualizować coś czego się nie zna? :) chodzi mi o talenty, nie odkryłam jeszcze żanego ze swoich, nie mam uzdolnień plastycznych, muzycznych czy sportowych, ale coś mam na pewno :) jak to wizualizować? da się tak bez konkretów? :)

Jeśli nie masz pojęcia za co w ogóle się zabrać, to polecam jakąś afirmację do odmawiania codziennie. Joseph Murphy w "Potędze Podświadomości" proponuje afirmację: "Nieskończona Inteligencja podświadomości objawi mi właściwe miejsce w życiu" jeśli nie wiesz, co chcesz w życiu robić. Oczywiście możesz w miejsce Inteligencji wstawić Boga, Wszechświat, cokolwiek. Od siebie proponuję:
"jestem świadoma swoich talentów i z radością je rozwijam"
"odkryłam swój talent i dzielę się nim ze światem"
"dziękuję za objawienie mi moich talentów"

albo ułóż sama. Jak się trafi na dobrą afirmację dla siebie to jest taka lekkość w ciele i każde powtórzenie dodaje energii <3

Za ten post autor tawaret otrzymał podziękowanie od
poziomka1
tawaret

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez Scarlett » 17 sty 2017, o 22:19

poziomka1 napisał(a):
Scarlett napisał(a): A w tym filmiku Bashara było, że jak chcesz być aktorem to wyobrażaj sobie, że jesteś na scenie :sun

tylko że ja nie wiem co mam sobie wyobrażać :D jesli będę odczuwała radość i wdzięczność z powodu odkrycia mojego talentu to da to jakieś efekty?

Musiałabyś to autentycznie czuć, nic na siłę ;)

Co do tego co napisała tawaret... Mamy tu na forum osobę, która dzięki słuchaniu afirmacji nagranych własnym głosem, poprawiła swój śpiew :D
Nianel zamelduj się :*
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Cecilia » 17 sty 2017, o 23:28

To ja od śpiewania. W październiku bardzo zachorowałam, mój głos się cofnął i do stycznia nic nie pomagało. Nauczycielka śpiewu mówiła, że tak po prostu czasem jest. Zaczęłam słuchać afirmacji no i bam, problem sam się naprawił a ja śpiewam znowu tak jak przed chorobą :). Serio, nic mi nie pomagało. Ćwiczenia, regularne lekcje, nic. Aż tu nagle afirmacje i działa

Za ten post autor Cecilia otrzymał podziękowanie od
tawaret
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postprzez poziomka1 » 18 sty 2017, o 00:03

no to jednak coś innego jak sie ma wrodzony brak słuchu muzycznego a co innego jak tylko nastąpiły problemy z głosem/słuchem istniejącym :)
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 18 sty 2017, o 08:17

poziomka1 napisał(a):no to jednak coś innego jak sie ma wrodzony brak słuchu muzycznego a co innego jak tylko nastąpiły problemy z głosem/słuchem istniejącym :)

Przekonanie :)
Co to znaczy "wrodzony brak słuchu"? Słyszysz, masz możliwość wydawania głosu. Jeśli przestaniesz się na tym skupiać i zaczniesz głos ćwiczyć + zastosować umiejętnie z PP to możesz wszystko.
PP jest naprawdę ogormną siłą. Ale niedowiarki ze sceptyzmem nie są w stanie tego sprawdzić. Ty masz dużą bazę pomocniczą. Spróbuj ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 18 sty 2017, o 14:42

Scarlett, jak długo chodzisz na lekcje śpiewu? Ja bym bardzo chciała nauczyć się śpiewać, ale niestety nie mam warunków w domu. Myślałam o chodzeniu na lekcje, ale pewnie trzeba też ćwiczyć w domu?
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 18 sty 2017, o 15:35

Ja nie chodzę :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 18 sty 2017, o 16:04

Scarlett napisał(a):Ja nie chodzę :D

O rany faktycznie haha :D Miałam na myśli Nianel :sun
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Cecilia » 18 sty 2017, o 19:53

Rose napisał(a):Scarlett, jak długo chodzisz na lekcje śpiewu? Ja bym bardzo chciała nauczyć się śpiewać, ale niestety nie mam warunków w domu. Myślałam o chodzeniu na lekcje, ale pewnie trzeba też ćwiczyć w domu?

Uczę się techniki SLS, w Warszawie. Trzeba też ćwiczyć w domu :) Oczywiście nie jest to konieczne, ale ja wolę te 20 minut dziennie poświęcić i na kolejnej lekcji usłyszeć ogromną różnicę. Jakby co to napisz prywatnie
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP