Wizualizacja

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Sekrety Wizualizacji.

Postprzez koniczynka » 3 lip 2016, o 20:50

moje wszytkie duze marzenia ktore sie zrealizowy byly wlasnie niczym innym jak tylko myslami na zasadzie "fajnie by bylo miec, byc, zrobic..." Nigdy nie afirmowalam, nie wizualizowalam, nie rozmyslalam, nie stosowalam zadnych technik, poprostu gdzies w glebi "chcialam". i te chcenie tez nie na sile, tak poporstu naturalnie.

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
Kokos
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Born1975 » 3 lip 2016, o 20:55

Scarlett napisał(a):Działanie jest ważne, ale pod wpływem inspiracji i nie na siłę, nie po trupach. Mając wysokie wibracje, mamy też jakieś "przeczucia", intuicję do podjęcia konkretnych kroków :)

No właśnie inspiracja. Pisałem o tym tu viewtopic.php?f=3&t=383
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez Scarlett » 4 lip 2016, o 08:16

Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Kokos, Nicky
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Scarlett » 4 lip 2016, o 08:17

koniczynka napisał(a):moje wszytkie duze marzenia ktore sie zrealizowy byly wlasnie niczym innym jak tylko myslami na zasadzie "fajnie by bylo miec, byc, zrobic..." Nigdy nie afirmowalam, nie wizualizowalam, nie rozmyslalam, nie stosowalam zadnych technik, poprostu gdzies w glebi "chcialam". i te chcenie tez nie na sile, tak poporstu naturalnie.

Właśnie o "Fajnie by było" wspominałam w motywatorni wczoraj :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Nicky » 4 lip 2016, o 11:25

Scarlett napisał(a):Działanie jest ważne, ale pod wpływem inspiracji i nie na siłę, nie po trupach. Mając wysokie wibracje, mamy też jakieś "przeczucia", intuicję do podjęcia konkretnych kroków :)

Dokładnie, to jest tak: zamawiamy sobie coś... i mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Bo od momentu, gdy coś sobie zamówimy, wszechświat zacznie nam tak od niechcenia "podrzucać" różne okazje. I teraz nasze zadanie polega na tym, aby te okazje łapać. Tak jak ja zrobiłam z tym boiskiem - to był przecież tak niewielki trud z mojej strony! Prawie nic, akcja minimalna. Wystarczyło że "coś" podpowiedziało mi żeby stanąć blisko boiska na którym grał ten mój wybraniec. Nic więcej nie zrobiłam, tylko to wystarczyło. Stanęłam, dostałam piłką w łeb i tak się poznaliśmy :lol:

Albo - składasz sobie zamówienie na dobrze płatną pracę. I za jakiś czas nagle w rozmowie ze znajomym okazuje się, że znajomy znajomego poszukuje kogoś do roboty... i teraz albo łapiesz to, co ci wszechświat podrzuca (np. prosisz o numer do tego znajomego i idziesz na rozmowę, co niekoniecznie będzie oznaczać że akurat TĘ pracę dostaniesz ale np. może zdarzyć się tak że wychodząc z tej rozmowy poznasz kogoś interesujacego, kto... i tak dalej, i tak dalej), albo poddajesz się swojemu umysłowi, zaczynasz analizować, kombinować i w efekcie nie korzystasz z 80% szans podrzucanych ci przez wszechświat. A sęk w tym, że trzeba starać się łapać je wszystkie bo nigdy nie wiadomo, czy coś ci się nie przyda w realizacji twojego marzenia. I zero analizy. Właśnie tutaj tkwi największy problem naszych umysłów: one ciągle analizują!! A tu chodzi o to, aby tę kierownicę totalnie PUŚCIĆ. Pojawia się jakaś okazja, coś w środku ci mówi: "łap"? No to łap i nie myśl!! TYLKO puszczenie kierownicy i pozwolenie wszechświatowi na prowadzenie pozwoli ci na szybką realizację czegokolwiek.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
noname
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 248 razy

Postprzez Blau » 20 lip 2016, o 13:28

Nicky napisał(a):Z tymi dzialaniami to niekoniecznie kochani, niekoniecznie. Ja miałam przypadki gdy np wyobrazilam coś sobie, westchnelam coś w stylu "fajnie by było..." po czym zapomniałam o sprawie (a zatem nic nie robiłam w kierunku realizacji) a mimo to potem nagle przychodziła realizacja, jak grom z jasnego nieba :D uwierzcie, nasze myśli mają POTĘŻNĄ moc tylko trzeba załapać ten "klucz", jak to wszystko działa i jak już się załapie to jest coraz łatwiej i łatwiej, i można sterować swoim życiem niczym w świadomym śnie :)

Często takie coś miewam. Czasem nawet już mi na tym nie zależy, A to się spełnia. Zresztą raz coś pomyślane to nie zawsze znaczy że tego bardzo chce.
Kiedyś chciałam mieć jednego z naszych sportowców w znajomych na fb (nie będę podawała, którego no jest znany i nawet swego czasu reprezentant Polski). To było takie widzimisię, ot chwilowa zachcianka być może na poparcie istnienia PP. Pomyślałam że vice, wyobrazilam sobie, że mam i zapomniałam. Za jakiś czas profil o jego imieniu i nazwisku zaprosił mnie do znajomych. Zaproszenie przyjęłam twierdząc że pewnie konto fikcyjne. Ale chwilę później ten profil mi się dziwny wydał. Nie miał fanów w znajomych i I iluś tysięcy znajomych. Przewertowalam cały profil dokładnie i stwierdziłam że to profil jego prywatny :? ale skąd, jak i w ogóle dlaczego? Po chwili przypomniało mi się moje zwariowane pragnienie hehe :mrgreen: Potem nawet z nim trochę pogadalam o meczu, złożyłam życzenia bo miał urodziny. Do dziś nie wiem skąd i jak :mrgreen:

Teraz skupiam się na wizualizacji na jawie, która działa u mnie rewelacyjnie :mrgreen:

Za ten post autor Blau otrzymał podziękowanie od
noname
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez emilia87 » 30 gru 2016, o 11:44

Ja teraz do wzualizacji uzywam tego podkladu ok 30min Swietny wciagajacy lector
Az dziw ze sam nie zasypia podczas wprowadzania
Proboje wizualizowac sobie nas razem,szczesliwych lub wspomienia ale wczoraj zamiast naszych wspomnien podswiadomosc przytoczyla mi mja babcie ktora zmarla kilka miesiecy temu ...zupelnie nie zwiazana z watkiem z tym co chcialam widziec Wizualizowac
Nasunela mi sie az mi lzy polecialy Pomyslalam ;zycie takie krotkie,kroche a my ciagle wymyslamy jakies problemy....az sie poplakalam
Nie wiem czemu na nia zjechalam z glownego tematu Moze dla tego ze bywalam z nim u niej kilka razy
Nie wiem czemu podswiadomosc mi ja przypomniala ?
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez emilia87 » 11 sty 2017, o 11:07

Audiobook o wyborze wybranego przez nas zycia Zamowienia I otrzymywaniu
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez poziomka1 » 17 sty 2017, o 19:59

jak wizualizować coś czego się nie zna? :) chodzi mi o talenty, nie odkryłam jeszcze żanego ze swoich, nie mam uzdolnień plastycznych, muzycznych czy sportowych, ale coś mam na pewno :) jak to wizualizować? da się tak bez konkretów? :)
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 17 sty 2017, o 20:05

Udawaj :D Tak jak Black pisała w poście - wyobrażaj sobie, że masz talent. A w tym filmiku Bashara było, że jak chcesz być aktorem to wyobrażaj sobie, że jesteś na scenie :sun
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
poziomka1
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP