Wizualizacja

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Sekrety Wizualizacji.

Postprzez Blau » 14 cze 2016, o 15:00

Ja wizualizując jako film takich emocji i uczuć nie czułam, jak wizualizując ze swojej perspektywy. Pewnie też dlatego wizualizacja nie działała. Trochę mi się zeszło nauczenie jej ze swojej perspektywy, ale mogę powiedzieć, że już całkiem dobrze mi idzie. No i przede wszystkim czuję to wszystko. :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Scarlett » 14 cze 2016, o 15:03

A to pewnie dlatego Ci się nie sprawdziło :D Bo uczucia to kluczowa kwestia (to chyba każdy mówi :D )
Ja właśnie jako obserwator też potrafiłam wzbudzić emocje.
Jak czujesz wszystko to właśnie Twój sekret :D Tak wizualizuj.
I co do tego wątku to właśnie dodam, że wizualizacja jak nam wygodnie, byle tylko zawierała pozytywne uczucia i emocje.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Blau » 14 cze 2016, o 15:10

Szkoda, że ta łatwiejsza metoda dla mnie u mnie nie działa hehe :)
No ale widocznie wszechświat chce żeby trochę się postarała :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Małgosia » 15 cze 2016, o 19:34

Alter_Ego napisał(a):
Serenity napisał(a):Alter_Ego, wizualizacja jest Ci chyba dość bliska :)
W technikach pp jest chyba obecnie coraz mniej stosowana, bo ludzie na początku zachłystują się nią - przecież to o niej mówią książki z kanonu pozytywnego myślenia - później się bardzo szybko zniechęcają i szukają czegoś nowego.
Jeśli możesz, to opowiedz coś więcej - czym jest dla Ciebie wizualizacja, czy "pracujesz" z nią i jakie przynosi Ci to efekty :)
Jestem ciekawa Twoich doświadczeń :)

Czym dla mnie jest wizualizacja? Wydaje mi się ze tu jest odpowiedź: https://nevillegoddardblog.wordpress.co ... agination/

Pracować, oczywiście że pracuje, ale na poważnie zacząłem wizualizować jakiś tydzień temu, a przynajmniej tak sobie obiecałem :D. Raz uda mi się bardzo przyjemna twórcza wizualizacja, a raz zanim zacznę wizualizować to nim się obejrzę już słodko śpię co mi się często zdarza :D

Efekty również są widoczne. Otóż mam moje marzenie nad którym pracuje wizualizując i widzę, że coś się dzieje. Nie są to ogromne zmiany jednak coś się zmienia, coś idzie w dobrym kierunku i prawdopodobnie, a przynajmniej mam taką nadzieję, że skończy się to po mojej myśli. :)

A ten link który podesłałem wyżej jest kwintesencją wizualizacji w moim rozumowaniu i czytam sobie ten wykład Neavilla kiedy mam chwile wątpliwości.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal jak w dym :D

Wow - super artykuł.

Cieszę się, że na niego trafiłam :)
Dziękujęęęę!
JAM JEST MIŁOŚCIĄ,
JAM JEST OBFITOŚCIĄ,
JAM JEST WSZYSTKIM I WSZYSTKO JEST MNĄ.
Małgosia

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Nicky » 28 cze 2016, o 21:47

Fajny artykuł i podkreślono w nim kilka ważnych rzeczy, o których zdarza się nam zapominać:

Nie musisz nic robić na zewnątrz by spełnić swoje życzenie.

Jesteś zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności za uczynienie swojego pragnienia rzeczywistością, ponieważ gdy sobie wyobrażasz i czujesz, to twoje z [wyższego] wymiaru wyższe ja określa (determinuje) środki. Nie myśl, że ktoś będzie skrzywdzony albo rozczarowany z powodu spełnienia twego marzenia.

i najważniejsze, HIPER HIPER HIPER WAŻNE:

Nie potrzebuję ci przypominać, że jesteś teraz tym, co założyłeś, że tym jesteś. Nie dyskutuj o tym z nikim, nawet ze sobą. Nie możesz mieć myśli typu „jak?” gdy wiesz, że już jesteś!

A więc... wybraź sobie to, co chcesz. POCZUJ TO wszystkimi zmysłami, ale nie obmyślaj scenariusza od A do Z bo to nie ma sensu... po prostu poczuj to, co chcesz czuć w momencie gdy już się spełni. A potem - nie zadawaj żadnych pytań JAK, GDZIE, W JAKI SPOSÓB ITP, nie kombinuj, nie zamartwiaj się, nie określaj drogi realizacji marzenia, po prostu zaufaj swojej podświadomości! Ona wszystko załatwi :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 2
domi, Lubisia
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 248 razy

Postprzez Ana » 29 cze 2016, o 10:32

Dzięki za podniesienie tematu, to właśnie Neville Goddard pierwszy przebił się do mojej głowy z informacją jak kreować (widzisz, czujesz że jesteś w nowej rzeczywistości i nic więcej nie robisz, do wszelkich czynności które będą potrzebne do realizacji zostaniesz doprowadzony :D). Niby Joseph Murphy pisał to samo ale po przeczytaniu jego książek dawno temu nic nie "wyczarowałam". I to co Nicky wspomniała kiedyś to absolutny hit - albo myślisz o swoim marzeniu dobrze i tylko pozytywnie albo nie myśl w ogóle (albo tylko chwilami jak masz dobre wibracje) - najszybsza droga do spełnienia.

Wczoraj widziałam kawałek filmu na youtube i było takie coś "możesz dostać wszystko czego sobie zażyczysz ale musisz sprowadzić swoje pragnienie z głowy na poziom serca", pewnie właśnie dlatego że serce nie jest w stanie wytworzyć negatywnych wibracji :D
Ana

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Postprzez cat_ » 3 lip 2016, o 13:56

Co do perspektywy w wizualizacji...... Niby powinniśmy wizualizować jak nam wygodniej, ważne są emocje.. Pewnie jest w tym dużo racji, ale osobiście nigdy więcej nie zamierzam wizualizować z perspektywy filmu :D

Jeszcze za przykrych czasów, kiedy to próbowałam przyciągnąć mojego nikczemnego EX, jedną z wizualizacji którą stosowałam było wyobrażanie sobie zdjęcia na FACEBOOKU, które on wstawia ze mną. Dokładnie wyobrażałam sobie jak to zdjęcie ma wyglądać, nawet to w którym miejscu w jego mieszkaniu będzie zrobione. Oczywiście wszystko oglądałam "z boku". Ostatnio wchodzę na fb i aż mi kopara opadła :D Otóż mój szanowny EX wstawił zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. Mało tego, że stoją dokładnie w tym samym miejscu, w którym wyobrażałam sobie nas, to dziewczyna jest łudząco do mnie podobna :D Przypadek? Nie sądzę :lol: :lol: :lol:
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33

Za ten post autor cat_ otrzymał podziękowanie od
Nicky
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez MagdaLooney » 3 lip 2016, o 14:02

Cat,ja miałam podobnie :D mało tego! - Nawet kraj w którym zrobione było foto się zgadzał :D tylko nie ja byłam na zdjęciu :D
Tak tak,zdecydowane NIE dla wizualizacji filmowej :D
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowanie od
cat_
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez cat_ » 3 lip 2016, o 16:54

Ona nawet na tym zdjęciu ma podobną sukienkę do tej, w której miałam być :lol: :lol: :lol:
Dzięki Bogu dodał to zdjęcie na takim etapie mojego życia, na którym potraktowałam to wyłącznie jako kolejny, żywy dowód na istnienie PP w moim życiu i tego jaką moc twórczą posiadam :) Nie chcę nawet myśleć co by to było, gdyby stało się to w momencie gdy intensywnie przyciągałam owego Pana :P
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez Przyciągnięta » 3 lip 2016, o 17:54

Ja wizualizacje stosuje do tego żeby się zmotywować choć ostatnio motywacji mi nie brakuje. Wyobrażam sobie mòj wymarzony dom i miejsce w którym mieszkam. Konkretnie jakąś egzotyczną wyspę. Często też oglądam te rzeczy w necie. Natomiast uważam, że samą wizualizacją świata nie zwojujemy. Nawet taką z mega emocjami. Wizualizując tylko na jakąś chwilę wznosimy się na wyższy poziom wibracji po czym znowu spadamy. Oczywiscie fajnie od czasu do czasu zanuzyc się w świecie marzeń. Ale kluczową kwestią jest podjecie dzialania. Samo sie nic nie zrobi. Znam ludzi którzy gadali jaki to sobie samochód czy dom kupią. Naprawde ogromne marzenia. Jednak po 20 latach sa w punkcie wyjscia. Bo w tym wszystkim brakuje jednego elementu. Podjecie konkretnego dzialania. Powiem szczerze, że kiedy czlowiek zaczyna dzialac w kierunku swoich marzen to dopiero wzbija sie na mega wysokie wibracje. Caly proces dostarcza super frajdy. To są dopiero emocje. Za nimi ida nastepne i tak na okraglo. Zaczynaja towarzyszyc nam caly czas i marzenia sie spelniaja :D :D :D

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
Born1975
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP