Moc "JA JESTEM!"

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Moc "JA JESTEM!"

Postprzez Alter_Ego » 28 lip 2014, o 13:27

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/łeś się nad mocą słów "JA JESTEM"?

Te niby dwa niepozorne słowa potrafią zmienić życie.

"Jestem błogosławiona/y. Jestem silna/y. Jestem zdrowa/y. "Albo:" Jestem wolna/y. Jestem nieatrakcyjna/y. Jestem głupi/a "

"Jam jest" lub "Ja jestem" które wychodzi z twoich ust przyniesie sukces, albo porażkę. Wiele razy możemy wykorzystać moc słowa "Jestem" przeciwko sobie i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Zasada jest prosta: Co powiesz po "Ja Jestem..." zacznie Cię szukać. Jeżeli wypowiesz "Ja Jestem Błogosławiony" to błogosławienie Cię znajdzie, to proste :)

A teraz do roboty :D. Kiedy idziesz ulicą pomyśl o tym co chcesz dostać. Chcesz pieniędzy...? jaki problem :) wypowiedz w umyśle słowa "Ja Jestem Pieniędzmi".
Chcesz miłości? no problemo..."Ja Jestem romantyczną miłością".
Jeżeli twoja praca jest zbyt ciężka to wypowiedz "Ja jestem moją wymarzoną pracą"

- "Ja jestem sukcesem"

- "Ja jestem zdrowiem"

- "Ja jestem cudem"

- "Ja jestem pięknem"

- "Ja jestem zdrowiem"

- "Ja jestem..."

@EDiT:
Dla osób chcące bardziej zagłębić się w "Jam Jest"
Ostatnio edytowano 28 lip 2014, o 14:07 przez Alter_Ego, łącznie edytowano 1 raz
Naczelny Sceptyk Forum ;)

Za ten post autor Alter_Ego otrzymał podziękowania - 2
Scarlett, TheMe
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Re: Moc "JA JESTEM!"

Postprzez Renata » 28 lip 2014, o 13:41

Ja powiem tak: dla mnie już samo "JA JESTEM" ma moc. Nieraz, jak czuję się zagubiona, albo nie umiem się odnaleźć, po prostu powtarzam sobie tę mantrę. Ona prowadzi mnie do spokoju, do wewnętrznego wyciszenia, do obecności, do tu i teraz.

Ale masz rację, Alter ego, to ważne, by być świadomym, jak określamy siebie w życiu, właśnie poprzez tę krótką frazę "ja jestem..."
To jest typowa kontrola słów, to jest rzucanie wyzwania zatwardziałym programom podświadomości. Słowa mają moc, więc warto je wykorzystać w naszym życiu tak, by nam służuły jak najlepiej :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 631 razy
Otrzymał podziękowań: 800 razy

Powrót do Techniki PP