Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez avada6kedavra » 5 lut 2019, o 14:11

Witam Was serdecznie! :) :przytul:

To mój pierwszy post na forum, dołączyłam wczoraj :)
Dopiero raczkuję w temacie przyciągania i uczę się podstawowych pojęć, zamierzam robić to pilnie, mam nadzieję, że z Waszą pomocą :)

W nocy napisałam swój pierwszy list do Wszechświata z prośbą o idealnego partnera dla mnie. :banan
Starałam się dosyć szczegółowo opisać jaki jest, jak się przy sobie czujemy, jak bardzo się kochamy i jakie drobne gesty dla siebie robimy.
Wspaniale się czułam pisząc i czytając go, dosłownie czułam ciepło w sercu, jakby już był przy mnie :D :hopsa
Bardzo dziwne uczucie, taki jakby... spokój. Że on już gdzieś tam jest i też mnie szuka i jest nam pisane coś pięknego, po prostu musimy na siebie trafić <3
Mam nadzieję, że nie popełniłam przy tym żadnych błędów, starałam się podchodzić do sprawy realistycznie i skupić na najważniejszych aspektach.

Uwzględniłam nawet nasze pierwsze spotkanie - że zaiskrzy między nami już od momentu, gdy podamy sobie dłoń na przywitanie :mrgreen:
I że będzie Mężczyzną zdecydowanym i dość szybko się określi i zaangażuje w naszą relację. :mrgreen:
Wybrałam sobie nawet jego zawód i tutaj moje pytanie - czy to nie jest zbyt szczegółowy wymóg? Nie mogłam się jednak powstrzymać, bo to takie wyjątkowo głębokie marzenie, które siedzi mi w sercu co najmniej rok. Jestem dobrej myśli! :devil

Po napisaniu listu tuliłam go do siebie jak szalona w szczęściu, że takiego Mężczyznę będę mieć :parrot I słuchałam z godzinę przed snem pozytywnej muzyki i miłosnych kawałków, wyobrażając sobie piękne sceny z naszego wspólnego życia, moc pozytywnego nastawienia i miłosnych wibracji! :parrot Dosłownie czułam już tę miłość w całym ciele, niesamowite uczucie :hopsa
avada6kedavra

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Born1975 » 5 lut 2019, o 15:01

avada6kedavra napisał(a):Wybrałam sobie nawet jego zawód i tutaj moje pytanie - czy to nie jest zbyt szczegółowy wymóg?

Nie jest. Może być jednak tak, że znajdziesz kogoś, kto nie wykonuje tego zawodu, ale będzie Ci odpowiadał pod każdym innym względem. I co wtedy? Nie wejdziesz w ten związek, bo nie spełnia tego warunku? Tak więc z drugiej strony potrzeba trochę elastyczności. Może zamiast słowa zawód, lepiej pomyśleć o wspólnych możliwościach w sensie zarabiania pieniędzy. Podam Ci przykład. Ja chciałbym być z kimś kto działa w biznesach online. Ale nie idę aż tak głęboko w temat, by szczegółowo określić co ta osoba ma robić. Wystarczy, że będzie pracować online, bo wtedy będziemy mogli mieszkać gdziekolwiek na świecie gdzie jest dostęp do internetu.

Przemyśl to co napisałem i wyciągnij własne wnioski.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez cabochard » 5 lut 2019, o 18:02

Ja opisałam tylko ogólnie, że ma pracę, która go satysfakcjonuje pod każdym względem. Inne rzeczy mam bardziej szczegółowo określone.
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez celestia » 12 maja 2019, o 19:44

magicmind napisał(a):Jako ,że lubię adrenalinę mam taką prywatną listę rzeczy którą chce zrobić.
Muszę sobie zrobić większą listę bo widzę że z wielką łatwością same realizują się co jakiś czas rożne jej podpunkty :brawo

Black napisał(a):Scarlett, z Twojego Vortexu zostały zgliszcza :lol:

Mam takie dwa zeszyciki. W niebieskim zapisuję sobie to, co chcę przyciągnąć. Czasem wklejam tam też jakieś zdjęcia. W czerwonym zapisuję z kolei wszystko to, co już udało mi się przyciągnąć.

I warto zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego jak głupota, drobnostka czy pierdoła – WSZYSTKO jest przyciągnięciem, czymś, co kiedyś mieliśmy w głowach i każde przyciągnięcie bardzo szanuję i uwielbiam <3 I jeśli zaczniemy to zauważać i być za to wdzięczni to wierzcie mi - zacznie pojawiać się jeszcze więcej powodów do zauważania cudów w naszym życiu i bycia wdzięcznym.
Wdzięczność jest potęgą :)

O jaaa <33 to jest taka motywacja, że ja nie mam pytań...

Ale od początku. Jestem tutaj nowa i witam wszystkich :) to już mój trzeci wątek na tym forum, które czytam od A do Z i którego wyciągnęłam tyle pozytywnych kopniaków i inspiracji, że mam ochotę każdego tutaj ozłocić. Jakbyśmy mieszkali wszyscy razem w jednym mieście to chyba każdemu postawiłabym flaszkę z wdzięczności za to, co ja tutaj czytam (y)

Ale ok, zacytowałam posty odnośnie listy rzeczy, które chcemy przyciągnąć. Niedawno założyłam zeszyt, w którym po każdym dniu wpisuję wszystkie pozytywne aspekty danego dnia i za które jestem wdzięczna. I naprawdę myślę, że przestawiła mi się tutaj energia z narzekacza na kogoś, kto cieszy się z każdej małej pierdoły i zauważała to co pozytywne! Dla mnie to jest niesamowite! Kompletnie przestałam myśleć o tym, co gdzieś tam mnie w życiu uwiera.

No i zaczęłam w piątek dla fun'u praktykować to zdanie, o którym sporo tutaj czytałam "fajnie by było gdyby ..." bo nie miałam planów jakiś konkretnych na weekend i ciach! W ciągu 5 min dostałam dostałam pierwszą propozycję na dzisiaj, a w przeciągu 30 min odezwała się kolejna koleżanka i już miałam całą ogarniętą wczorajszą sobotę.

Pomyślałam sobie "no niech mnie licho", takie totalnie puszczenie coś na luzie bez konkretnych oczekiwać ma naprawdę dużą moc! Tak się zajarałam, że zaraz stworzę ten zeszyt ze wszystkim, co chciałabym przyciągnąć :D

Trzymajcie kciuki za moje pierwsze poczynania, będę informować co się wykluło ;)
celestia

Podziękował : 0 raz

Postprzez avada6kedavra » 23 lip 2019, o 20:01

A moje zamówienie niestety się przeterminowało :D Nic z tego. Nie poznałam nikogo nowego nawet na stopie czysto koleżeńskiej, a gdzie tu dopiero mówić o wymarzonym partnerze! :D Niemniej pisanie listu i tak było fajną zabawą :)
avada6kedavra

Podziękował : 9 razy

Postprzez mrO » 23 lip 2019, o 20:16

avada6kedavra napisał(a):Nic z tego. Nie poznałam nikogo nowego nawet na stopie czysto koleżeńskiej, a gdzie tu dopiero mówić o wymarzonym partnerze! :D

Bo myślisz o tym, bo tego potrzebujesz. Coś w głębi ciebie samej pragnie tego bardziej od innych rzeczy. Skup się na czymś innym, a to co chcesz przyjdzie wtedy kiedy będziesz tego się najmniej spodziewać.
Skoro napisałaś list to zrobiłaś to co miałaś zrobić. Nic więcej nie potrzebujesz robić.
Sama zobaczysz w jak niespodziewanym momencie to przyjdzie, a wtedy miej świadomość że to efekty twoje działania :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy

Postprzez Annula » 27 lip 2019, o 21:59

To mój pierwszy post tutaj, ale śledzę forum i czytam od wielu miesięcy. To jest wspaniałe miejsce. Dzięki Wam zrozumiałam czym jest prawo przyciągania i jaką wielką ma moc. A moc własnie ma przeogromną.
Wczoraj napisałam drugie zamówienie do wszechświata. Pierwsze zrobiłam kilka miesięcy temu kiedy chciałam zmienić pracę. Udało się! Wczoraj zamówiłam w liście mężczyznę. I co się stało...To uczucie podczas pisania. Nigdy nie czułam takiego szczęścia w serduchu, aż płakałam z tej radości. Miałam uczucie, że to o co proszę jest już bardzo blisko, że już to mam. To było niesamowite, nie chciałam żeby się skończyło. Dziś, ciągle mam w sercu to uczucie. Jest super!
Annula

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Agis » 25 wrz 2019, o 20:56

Mój list do wszechświata też się przeterminował. I dobrze..jak go przeczytałam to stwierdziłam,że jest do poprawki ;-). Mam pytanie. Lista i list do wszechświata to to samo? Często tu czytałam o "facetach z listy". Lista.... jak ją napisać? Też wrzucić do koperty, zapomnieć? Zwracam się z uprzejmą prośbą o oświecenie mnie w temacie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Agis

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez osa » 26 wrz 2019, o 11:39

list, lista, zamówienie.... to wszystko to samo. Łączy je to że to zbiór twoich myśli. Jak to nazwiesz i jakiej formy użyjesz zależy tylko od Ciebie. Możesz to pisać długopisem na kartce, patykiem na piasku albo w telefonie. Możesz to schować, spalić, zjeść albo spuścić w kiblu. Wybierz sama formę jaka Ci odpowiada. Po raz 100000 -nowy napiszę tutaj, że przyciągasz myślami, a nie listami. Więc napisanie czegokolwiek może mieć duże znaczenie jeśli twoje myśli, wibracje itd będą dobre. Dziękuję i pozdrawiam :kiss

Za ten post autor osa otrzymał podziękowanie od
Agis
osa

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP