Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez Scarlett » 13 gru 2018, o 11:44

Ja polecałabym najpierw I i II dwupunkty ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1868 razy

Postprzez violet_vill » 13 gru 2018, o 12:04

W sensie 1 i 2 etap?:)
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 13 gru 2018, o 12:06

Tak. I i II stopień. Nie jest to konieczne, ale nie ukrywam, że średnio widzę całkowitych nowicjuszy na platformach :P
Ja nawet myslę, ze większość osób zanim pójdzie na III i IV powinna powtórzyć I i II :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1868 razy

Postprzez Cecilia » 13 gru 2018, o 13:50

cynamonova napisał(a):Ceci, ja będę.

Egzotyczna, jestem po Warszawie. Nie chcę pisać tu, za dużo. Napisz do mnie na priv.

Ekstra! Zgadamy sie :)
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez violet_vill » 26 gru 2018, o 12:19

Czy dwupunkt będzie "odpowiednia" technika jeżeli zależy mi na przyciagnieciu konkretnej sumy pieniędzy?
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Cecilia » 28 gru 2018, o 00:55

violet_vill napisał(a):Czy dwupunkt będzie "odpowiednia" technika jeżeli zależy mi na przyciagnieciu konkretnej sumy pieniędzy?

Myślę, że niekoniecznie. Dwupunkt cię otwiera na możliwości i pokazuje ich nieskończoność. Nie służy zachciewajkom, tylko daje ci to, co dla ciebie jest na dany moment najlepsze.

Za ten post autor Cecilia otrzymał podziękowanie od
violet_vill
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Świetlista » 30 sty 2019, o 22:05

Pozwolę sobie zadać pytanie tutaj by nie śmiecić w innych wątkach...Może się wydać co niektórym dziwne ale zaryzykuję -jak często robicie dwupunkt ?. Nie chodzi mi tutaj o to "zbliżanie rąk itp" tylko o wysłanie intencji z serca ,niby wiem że powinno się raz i "święty spokój" natomiast mam wrażenie że im dłużej przebywasz czasowo w przestrzeni serca(a raczej im dłużej jesteś świadomy tego) tym uzyskujesz większy pokój w sobie i wokoło siebie.Chyba nie potrafię tego ubrać w inne słowa.Ciekawa jestem Waszych opinii i doświadczeń.

Wątek połączony z powodu zbieżności tematu (pkt. 10 regulaminu forum) - Born1975
Świetlista

Podziękował : 374 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Slonce » 30 sty 2019, o 22:50

Wiesz, nie ma wytycznych dotyczących częstotliwości jego wykonywania. Jedni wykonują codziennie, drudzy raz na jakiś czas. Ja np. ostatnio nie wykonuję go zbyt często, tylko jeśli poczuję impuls. Na pewno im częściej starasz się przebywać w Polu tym bardziej czujesz to połączenie, więc ja jestem za tym, żeby chociaż na początku częściej to "praktykować" :)
Slonce

Podziękował : 156 razy
Otrzymał podziękowań: 229 razy

Postprzez Slonce » 13 maja 2019, o 20:33

Chciałam się czymś podzielić :) Wczoraj wykonując Dwupunkt, kiedy byłam już połączona z Polem - zobaczyłam mnóstwo ludzi, wszyscy byliśmy połączeni takimi niciami energii, trzymaliśmy się za ręce, ja rozglądałam się dookoła, w powietrzu unosiły się drobinki energii, płynęły z serc :) Piękny Dwupunkt, czułam taką niesamowitą spójność, jedność, połączenie :) Będąc w tej koherencji serca jeszcze dobitniej poczułam jak ważne jest to otwarcie się. Ostatnio w moim życiu pojawiło się doświadczenie, które ogólnie było pozytywne, ale na głębszym poziomie spowodowało burzę w moich emocjach. I ja wiem, że tak miało być, coś musiało zostać "uleczone". Mimo tych cięższych emocji, postanowiłam się temu poddać. Dlatego też warto dać sobie szansę na uwolnienie tych uczuć, warto spojrzeć na to wszystko z poziomu serca i zaufać, że dzieje się to, co dla Nas najkorzystniejsze <3 Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni energią, nikt z nas nie jest jednym odłamem. Dlatego czasem dana osoba, czy wydarzenie musi się pojawić, zaistnieć w naszej rzeczywistości po to, żebyśmy mogli wzrastać w swoim rozwoju, mimo, że czasem mamy ochotę uciec przed tym, co wydaje się bolesne. Nasza podświadomość działa w tak doskonały sposób, że stworzy cały scenariusz wydarzeń, które mają spowodować nasz rozwój, takie domknięcie. Warto się tym skonfrontować i iść coraz dalej. Bo to, co usilnie chowamy i tak wyjdzie z ukrycia w najmniej oczekiwanym momencie. Często pytacie w postach jak zdobyć odpowiedź na daną wątpliwość, która dotyczy zakresu Waszego życia. Tak naprawdę każda odpowiedź jest w nas samych. Mimo, że to wydaje nam się zbyt proste. Ktoś może nam pokazać inny punkt widzenia, ale to nasze serce i emocje mogą nam wskazać kierunek. Dlatego tak ważny jest brak tego oporu. Możemy robić tysiące technik, wizualizacji, próbować wznieść się na wyżyny najlepszych wibracji, ale jeśli sami nie poczujemy tego połączenia, to każde nasze działanie będzie miało w sobie napięcie. Właśnie to otwarcie się, zaufanie i połączenie z Polem daje nam inną, szerszą perspektywę - na nas, na nasze życie i cały nasz świat :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowania - 2
domi, jaskier
Slonce

Podziękował : 156 razy
Otrzymał podziękowań: 229 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP