Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Born1975 » 9 kwi 2019, o 22:44

Angel napisał(a):Jest jakaś metoda wprowadzenia się w ten stan? Jakie macie wtedy odczucia? ja nie mam świadomości że jestem w tym stanie więc nie bardzo mogę coś zrobić :/

Przecież w pierwszym poście tego wątku jest dokładny opis całej tej techniki. I tak jest z każdą techniką opisaną na forum, że zawsze w pierwszym poście jest jej opis.
Será tu cárcel y nunca saldrás :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 851 razy
Otrzymał podziękowań: 606 razy

Postprzez mloda210 » 9 lip 2019, o 20:11

witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking
mloda210

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lip 2019, o 20:14

mloda210 napisał(a):witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking

Przeczytaj UWAŻNIE WSZYSTKO co jest napisane w pierwszym poście tego wątku - dla ułatwienia link: viewtopic.php?f=21&t=94#p1521
W wolnej chwili odsłuchaj tego: https://soundcloud.com/forumppnet/jak-t ... wolna-wola
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mloda210
Scarlett

Podziękował : 491 razy
Otrzymał podziękowań: 1898 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP