Wiosenne czyszczenie czakr, czyli nowa DWUPUNKTOWA NIEDZIELA

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Wiosenne czyszczenie czakr, czyli nowa DWUPUNKTOWA NIEDZ

Postprzez Scarlett » 15 kwi 2018, o 22:02

ZAPISY ZAMKNIĘTE!
DZIAŁAM W NOCY!
Tak jak wspomniałam, czakrę można przygotować w następujący sposób - przed snem wizualizować kolor FIOLETOWY wychodzący z okolic Waszej Czakry Korony i pnący się wysoko, bezgranicznie we Wszechświat. Można też posłuchać ulubionego nagrania solfeżowego o częstotliwości 963 hz.
Ja będę pracować na wspomnianym wcześniej: http://www.youtube.com/watch?v=_b-HpcoDbYE&t=79s
Zwracajcie uwagę na wszystko co czujecie, co jest dla Was nowe, inne, dziwne i niesamowite. I proszę o nie nakręcanie się. Pozwólcie się tej czakrze otworzyć, a procesowi zadziałać.
Do zobaczenia w Polu!
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 1564 razy

Postprzez Scarlett » 16 kwi 2018, o 16:03

Proces na odblokowanie i oczyszczenie czakry korony wraz z podanymi intencjami, wyglądał następująco:
Miałam lekkie, ale przyjemne zawroty głowy. Tzn. nie sprawiały one, że robiło mi się niedobrze czy coś. Były takie "odpływające". Przez ciało przepływały przyjemne prądy.
Widziałam spadający deszcz małych ametystów, łapałam je jak spadały. To był bardzo magiczny widok ;)
Ale, ale! Niech Was nie zwiadą spadające ametysty! :D Pole pokazało mi trzy kamienie! Były to oczywiście ametysty, których się spodziewałam, ale również: kryształ górski i fluoryt!
Poza tym cały proces był pełen białego światła. Widziałam nas znów wszystkich razem w kole, trzymających się za dłonie, a z naszych głów wydobywały się białe słupy światła pnące się do Wszechświata. Przypomniało mi to jedno ćwiczenie z kursu ULTRA Silvy, gdzie łączyliśmy się z najwyższym poziomem boskości.
Widziałam też ogromny trójkąt wypełniony białym światłem, które lśniło jak diament. Weszłam w ten trójkąt i nagle byłam otoczona ciepłym, promieniującym białym światłem. Samo wejście do tego trójkąta było bardzo przyjemne, mrowienie.
Widziałam biały pył i białe pióra, jakieś białe postacie. Czułam lekkość.
Raz moja głowa obróciła się bardzo mocno w lewo i widziałam psa bernardyna, który podszedł blisko, był mięciutki :D Przy szyi miał beczułkę z napisem życiem. Po chwili głowa obróciła się bardzo mocno w prawą stronę (tak mocno, że prawie całkiem mi ją wykręciło :lol: ) i tam już zobaczyłam akurat coś bardzo osobistego, o czym nie chcę pisać, coś z przeszłości.
Może chodziło tu o wybór? Między tęsknotą z przeszłości a ŻYCIEM? W końcu pies bernardyn mocno symbolizuje wg mnie ratunek życia - kiedy ratuje ludzi w górach. I ta beczułka. Ciekawe to było...

Na końcu na naszych głowach pojawiła się korona z białego światła. Po chwili z naszej głowy (z czakry?) wydobyło się białe, ostre światło, które wystrzeliło w górę po samą galaktykę. Zaraz po tym odpaliły się pozostałe czakry, ale w kolejności od najwyższych do najniższych. Czyli zaraz po tym błysku światła odpaliła się czakra trzeciego oka, potem gardła, potem serca i tak dalej. Każda świeciła na swój kolor, ale one wypuszczały światło do przodu, tylko czakra korony w tej koronie, dawała mocne światło do góry.
Co ciekawe - nie fioletowe, a białe.

Cały proces był ciepły, przyjemny, delikatny z mocnym odczuciem jego mocy. Całe to białe światło było bardzo arystokratyczne, królewskie.

Zauważyłam, że po czakrze serca, te wysokie czakry jak np. gardła i trzeciego oka, były spokojne, bez gwałtownych ruchów.
Widać już po nich inną, wysoką i stabilną energię. Dlatego dobrze było czyścić wszystkie czakry po kolei i oczyścić i odblokować niższe i bardziej "przyziemne" kanały energetyczne.

Co do tego dwupunktu to czuję się oczywiście dobrze, jestem spokojna, szczęśliwa, czuję się stabilnie. Śniło mi się, że miałam iść na wesele w swojej czerwonej, znanej już Wam z mojej historii, sukience, ale nie mogłam dojść na to wesele, bo ciągle czegoś szukałam. Chodziłam gdzieś po krzakach, zdjęłam szpilki i ubrałam balerinki, ale ciągle w tej sukience łaziłam i szukałam czegoś i nie mogłam na to wesele dojść. Muszę sobie przeanalizować ten sen, bo mimo godziny 16:00 nadal bardzo wyraźnie go pamiętam.
A co do kamienia... Jestem nieco zdziwiona, że Pole pokazało również fluoryt. I zaskoczona, bo ostatnio oglądałam fluoryty i coś ciągnęło mnie by kupić, ale ostatecznie nie kupiłam. A teraz Pole pokazało mi poza posiadanym już przeze mnie ametystem, jeszcze fluoryt. no i kryształ górski, ale akurat do tego kryształu mnie nie ciągnie, natomiast do fluorytu tak ;)

Edit: W środę podam intencję na ostatni niedzielny proces w tym cyklu - harmonizujący wszystkie czakry :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 14
Anka12, cabochard, Catalina, domi, ketunia, megip1, Miriam, mmss, osa, Pozytywna, Rose, Slonce, stokrotkaaa, Thalia
Scarlett

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2018, o 13:05

Wyjątkowo w PONIEDZIAŁEK :!:

23 kwietnia - BONUS - HARMONIZOWANIE WSZYSTKICH CZAKR

Harmonizacja czakr

+ intencje dla osób po oczyszczaniu i odblokowywaniu wszystkich czakr w ostatnich procesach:

Swobodny przepływ energii przez wszystkie czakramy.

Odczuwam w pełni efekt procesu oczyszczenia i odblokowania czakr.

Swobodny przepływ energii w czakrach, łączy mnie z najlepszymi dla mnie możliwościami w każdym zadaniu, za które odpowiada dana czakra.

Obrazek

Tak jak ustaliliśmy wcześniej, na koniec ostatni proces - harmonizujący wszystkie czakry i puszczający swobodny przepływ energii przez nie.
Jak najbardziej mogą się zapisywać wszystkie chętne osoby.
Zapis tutaj, a dla gości poprzez maila.
Zapisy będą zamykane w poniedziałek ok. 22:00
Cały proces wykonam do tego nagrania:http://www.youtube.com/watch?v=eOpOaG1-83Y
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez MagdaLooney » 18 kwi 2018, o 13:07

O :)
Poproszęi dziękuję :kwiatek :parrot
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 291 razy
Otrzymał podziękowań: 448 razy

Postprzez domi » 18 kwi 2018, o 13:09

Również proszę i bardzo dziękuję <3 :kwiatek :kwiatek :kwiatek
domi

Podziękował : 148 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postprzez ara » 18 kwi 2018, o 13:19

Ja też poproszę :-)
ara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Rose » 18 kwi 2018, o 13:25

Jak zawsze poproszę i bardzo dziękuję za cały cykl <33 <33 <33
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 60 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez TheMe » 18 kwi 2018, o 13:59

Ja też poprosze i dziękuję ♡ cały cykl był genialny!
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez Anka12 » 18 kwi 2018, o 14:12

Bardzo poproszę dla nas też, dziękujemy! <33 :kwiatek
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 314 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Wenus21 » 18 kwi 2018, o 14:14