Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez Scarlett » 13 sty 2018, o 22:14

Ale to dla ludzi w zwiazkach ktorzy oboje chca byc razem i sa razem, a nie na przyciagniecie kogos.
Do tanga trzeba dwojga.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1719 razy

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 22:20

Chyba już rozumiem... Dziękuję.
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 22:23

A jednak się przyczepię!

"A teraz jeszcze ważna sprawa dla tych, które chcą przyciągnąć konkretnego partnera lub utrzymać w dalszym ciągu fajny związek (nigdy nie należy spoczywać na laurach i myśleć, że złapaliśmy Pana Boga za nogi - przejechałam się na tym kilka lat temu ;) ).
Nigdy nie układajcie afirmacji w ten sposób:
X mnie kocha.
Spróbujcie tak:
Z każdym dniem X i ja dopasowujemy się do siebie wibracyjnie.
Cały Wszechświat sprzyja mojemu związkowi z X.
Z każdym dniem, mój związek z X staje się dla każdego z nas lepszy, dojrzalszy i mocniejszy.
Z każdym dniem moja energia, podświadomość i aura oczyszczają się z negatywnych przekonań, programów, schematów i wpływów dotyczących X i naszych relacji.
(to jedna z moich ulubionych afirmacji, właściwie takie sprzątanie po całym dniu – super sprawa!)"

To jednak przyciągnąć? :D

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Postprzez Scarlett » 13 sty 2018, o 22:35

Nie, tylko utrzymac.
Zobacz date posta. Czas go zedytowac. Dobrze byc adminem. Szkoda, ze nie AB. Jakby kiedys przyszlo komus do glowy cytowac mnie stamtad.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 22:47

Ale ja nikogo nie cytuję dla złośliwości tylko jedynie chcę zrozumieć i już więcej o tym nie myśleć. Wiedzieć, w którą stronę mam iść i co robić, a czego nie. Zrozumiałam, że na związek, który np. podupada albo jest dobrze, ale chcemy nad nim wciąż pracować żeby był jeszcze lepszy. Rozumiem, że i Ty z czasem się rozwijasz i jak każdy masz prawo popełniać błędy.

Rose

Postprzez Scarlett » 13 sty 2018, o 23:03

Wiesz w czym jest najwiekszy problem? W mysleniu. I nie jestem teraz zlosliwa. Szczerze - pier***l to. Nie szukaj przyczyn, sensu, metody, sposobu. Olej po calosci. Odwroc sie od tego.Wyobraz sobie ze pp nie istnieje i mozesz czuc sie jak chcesz bez pilnowania. Polecam.
Sfochalam sie na calego. Pierd***e namietnie. A przyciagnelam cudowny weekend.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 14 sty 2018, o 12:03

W ogóle z tego wszystkiego zapomniałam dodać (to już po warsztatach zaawnasowanych dwupunktu), że wibracje to nie tylko emocje. Świadomy człowiek ma też wibracje świadomości. A to już nieco inny poziom. Zauważyłam na tym forum obsesyjny wręcz lęk przed smutkiem, żalem i ogólnie tymi "negatywnymi" emocjami. A to też pokazuje moim zdaniem mega opór w postaci kontroli samych emocji. A przecież pełna świadomość to także pełne puszczenie. Również emocji. Kiedy świadomie puścisz emocje, pojawiają się wysokie wibracje pełnej świadomości. A wtedy to nawet na dnie można doświadczyć cudownych manifestacji.

(mam ostatnio jakieś opoźnione myslenie - musicie mi to wybaczyć).
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
osa, qetsiyah, Renata
Scarlett

Postprzez soma » 14 sty 2018, o 14:09

Scarlett napisał(a): Zauważyłam na tym forum obsesyjny wręcz lęk przed smutkiem, żalem i ogólnie tymi "negatywnymi" emocjami. A to też pokazuje moim zdaniem mega opór w postaci kontroli samych emocji.

I tu jest samo sedno, bo to nie emocje czy odczucia sa nieprzyjemne, czy bolesne. To opor przed nimi powoduje, ze sa bolesne. Bez oporu kazda emocja bedzie bardzo przyjemna i mozna sie nia doslownie rozkoszowac. Opor powstal, bo emocja/odczucie zostalo osadzone jako be. Zdanie sobie sprawy z tych osadow i uwolnienie sie od nich pozwala wejsc w inny wymiar odczuwania emocji.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowanie od
Renata
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Scarlett » 14 sty 2018, o 14:23

Na świadomość :)
A te osądy o których piszesz... to to to!!! Samo sedno.
Niektórzy "jaśnieoświeceni, samoświadomi" będą wmawiać, że coś musiało być nie tak skoro ktoś np. jest na dnie. A może właśnie k**a ktoś tak chce i tak ma być!
Sa skrajności... Sa uczucia pozytywne i negatywne. Ale trzeba je puscic. A jak ktos chce sie boksowac niech sobie kupi worek treningowy. Ja sie czuje fenomenalnie jak moge puszczac te gorsze emocje. Z nimi czujemy sie niefajnie, jasne. Ale to nie oznacza, ze swiat sie wali. Nie jesli to nie sa nasze stale emocje. A nie moga byc stale bo czlowiek ma zmienne emocje i to NORMALNE. A jak ma stale to juz depresja i wymaga interwencji. Ja czasem mam mysli, ze na negatywne emocje to nic, tylKo wziac siekierke, porabac drewno i sie wyzyc :lol:

Dobra, nie offtopujmy juz :D
Ide odespac sobotnia noc.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Herbata_z_cukrem » 14 sty 2018, o 17:22

Tylko od siebie dodam, że kiedy pozwalałam sobie bardziej na przeżywanie emocji, obserwowanie ich, w ogólnym rozrachunku czułam się lepiej - nie męczyłam się, chwila załamania i jedziemy dalej, bo po prostu pozwoliłam ciśnieniu zejść. Tłumienie spowodowało, że sama przestałam rozumieć, co jest chwilowe, co permanentne, co służy, a co nie, a to później przełożyło się na wszystko wokół. Ale to faza, różne miałam, teraz też się uczę na nowo odczuwać.

Jeśli chodzi o temat i afirmacje to lubię wejść w taki stan automatyczny podczas słuchania częstotliwości solfezowych. Przy głębokim skupieniu afirmacje przychodzą do mnie same, pojawiają się, nie wymyślam ich, nie zastanawiam się, nagle przeplywaja przez głowę. Nie zawsze udaje mi się w to wejść, ale zazwyczaj po takiej sesji mam same turbo przyciągnięcia :D

Za ten post autor Herbata_z_cukrem otrzymał podziękowania - 2
PureMind, Zorja
Herbata_z_cukrem

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP