Jacek Wiśniowski

dyskusje, recenzje książek, wykłady nauczycieli sukcesu

Jacek Wiśniowski

Postprzez Juliet » 29 mar 2017, o 20:07

Hej :) Ja od dłuższego czasu śledzę na YouTube kanał sukces.pl
Tutaj filmik o tym Panu:

Ten człowiek jest niesamowity pod względem samozaparcia - przebiegł 100km przez pustynie hehe : :shock: Jak oglądałam filmik o tym jak opowiadał o tym biegu to mi szczęka opadła... poranione stopy, odwodnienie organizmu, 50 stopni w cieniu (tyle, że cienia nie ma...) a ten się nie poddał... :shock: Poza tym zawsze marzyłam o tym żeby móc zarabiać wyłącznie przez internet i dojść w końcu do tzw. "wolności finansowej" Jemu się to udało w wieku 33 lat! :shock: Jestem kompletnie zaszokowana tym człowiekiem. A najlepsze jest to, że prawo przyciągania, panowanie nad własną psychiką jest u niego oczywiście na porządku dziennym. Uwielbiam słuchać tego typu ludzi, bo ja sama prawem przyciągania interesuję się już od chyba 7 lat. Mam swoje lepsze i gorsze dni. Czasem fruwam, a czasem jest beznadziejnie i zastanawiam się czy to wszystko w ogóle działa. Działać działa ale tylko wtedy jak się działa :P Ja przez długi czas niestety myślałam, że będę sobie leżeć, wizualizować i mi kasa z sufitu spadnie hehe :D no może nie do końca aż tak, ale ostatnio dotarło do mnie, że muszę się ogarnąć i do odpowiedniego sposobu myślenia, muszę też dołożyć odpowiednie działanie...

A Wy co myślicie o tym kanale? Zetknęliście się z nim już wcześniej? :)

Za ten post autor Juliet otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Wenus21
Juliet

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Jacek Wiśniowski

Postprzez Born1975 » 29 mar 2017, o 23:16

Z Jackiem udało mi się kiedyś porozmawiać face to face. Juliet to co napisałaś o Jacku to niewielka część tego czym się zajmuje. Ja dodam, że jest także najbardziej znanym tantrykiem w Polsce i prowadzi ciekawą stronę poświęconą.... seksowi i choć strona jest w większości dla mężczyzn, to w komentarzach często wypowiadają się kobiety. Tu macie adres tej stronki: http://www.oswieconykochanek.pl/blog/

Jacek prowadzi też wiele szkoleń, na przykład z tantry: http://kontrolawytrysku.pl/
Ponoć jest nawet wersja dla kobiet, ale nie znam adresu strony.

Kolejnym ciekawym szkoleniem Jacka jest kod atrakcyjności: http://www.kodatrakcyjnosci.pl/ To szkolenie polecam wszystkim, choć teoretycznie jest dla mężczyzn.

Są jeszcze szkolenia z prowadzenia e-biznesu, ale nie pamiętam nazw stronek.
Follow your dreams. They know the way :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Re: Jacek Wiśniowski

Postprzez MagdaLooney » 30 mar 2017, o 15:55

Podoba mi się ten blog :devil :devil :hopsa
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Kmicic