Maksimum Osiągnięć

dyskusje, recenzje książek, wykłady nauczycieli sukcesu

Maksimum Osiągnięć

Postprzez James » 14 cze 2014, o 22:53

Bardzo polecam. :)

Część I:

Część II:

Część III:
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Maksimum Osiągnięć

Postprzez Calcifer » 14 cze 2014, o 22:58

Oglądałem, wspaniały wykład :)

Muszę przyznać, że Brian Tracy to człowiek który wraz z Dale Caregie, wywarli na moje życie największy wpływ. Maksimum osiągnięć dało mi ogromnie dużo, zmieniło nieco moje postrzeganie na pewne rzeczy, mogę wręcz powiedzieć że Brian Tracy przemienił mnie z chłopca w mężczyznę dlatego traktuje go jak drugiego ojca :) Nigdy nie brakowało mi wiary, zaangażowania, może po prostu czasem maiłem niewystarczającą determinacje i byłem za słabo zorganizowany by naprawdę ze stu procentowym sukcesem realizować swoje cele. Brian Tracy pokazał mi, że talent, marzenia, wiara to nie wszystko, że potrzebne jest coś jeszcze - dobra organizacja, efektywne wykorzystywanie czasu, podejmowanie świadomych decyzji :)

Polecam serdecznie wszystkim "Maksimum osiągnięć" oraz inne materiały związane z Brianem Tracy :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Re: Maksimum Osiągnięć

Postprzez asiunia79 » 16 lis 2017, o 20:13

I to jest wlasnie rzecz ktora przyciagnelam ! Od lat czytam ksiazki i ogladam filmy briana tracy zawsze cgcialam jechac na jego przemowienie na zywo ale ceny jak sprawdzalam przez lata byly po pare tysiecy nawet w zeszlym roku bylam w katowicach i to za pareset zl !!!! Ale sie cieszylam nie wierzylam ze kiedys mi sie uda ale mialam na liscie marzen
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Nauczyciele sukcesu