Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego”. „Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Regulamin obowiązujący na forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego prawoprzyciagania.net

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego użytkownika forum (w tym także administratora i moderatorów). Zakładając konto na prawoprzyciagania.net, użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania wymienionych zasad.

2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze rasistowskim, pornograficznym , wulgarnym lub dyskryminującym innych użytkowników. Dotyczy to także grafiki, nicków i avatarów.

3. Zabrania się zamieszczania w postach spamu, reklam, pogróżek, wyzwisk, cudzych danych osobowych oraz prywatnej korespondencji bez zgody autora.

4. Każdy użytkownik ma prawo do własnego zdania i wyrażania własnych poglądów (pod warunkiem, że nie robi tego w sposób łamiący pkt. 2 i 3 niniejszego regulaminu).

5. Użytkownik rejestrując się na forum, wyraża zgodę na umieszczanie na nim swoich treści, a także bierze za nie pełną odpowiedzialność, stosując się do praw autorskich (zezwala się na używanie cytatów).

6. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści forum, bez zgody ich autora.

7. Użytkownik zobowiązany jest do pisania w odpowiednich działach i wątkach. W przypadku zakładania nowego tematu, upewnia się, czy takowy już nie istnieje. Posty nie pasujące do konkretnego wątku albo powielone wątki będą łączone do odpowiedniego.

8. Posty znacząco odbiegające od tematyki wątku będą usuwane lub przenoszone do odpowiedniego działu.

9. Czat jest miejscem przeznaczonym do dowolnych dyskusji (za wyjątkiem treści zabronionych w pkt. 2 i 3 niniejszego regulaminu).

10. Funkcję moderatora może nadać administrator. Obowiązkiem moderatora jest działanie zgodnie z regulaminem forum oraz kierowanie się bezstronnością. Do jego uprawnień należy pilnowanie porządku na forum – ostrzeżenia, usuwanie postów niezgodnych z regulaminem, przenoszenie postów i łączenie wątków. W przypadku swojej dłuższej nieobecności na forum, administrator może tymczasowo nadać moderatorowi więcej funkcji, np. banowanie i usuwanie kont (zgodnie z obowiązującym regulaminem).

11. Administrator zajmuje się zarządzaniem forum. Także zobowiązany jest do działania zgodnie z regulaminem forum oraz kierowania się bezstronnością.

12. Trzy otrzymane ostrzeżenia skutkują dwutygodniowym zbanowaniem konta. Użytkownicy, którzy już wcześniej otrzymali tymczasowego bana, a po jakimś czasie otrzymają kolejne dwa ostrzeżenia, mogą zostać zbanowani na stałe. Administrator ma obowiązek uargumentować bana, podając punkt regulaminu, który został przez użytkownika naruszony.

13. W przypadku naruszenia 3 pkt. niniejszego regulaminu, administrator może trwale i bez ostrzeżenia usunąć konto użytkownika.

14. Za regularne dodawanie postów nic nie wnoszących do tematu wątku, brak reakcji na ostrzeżenia administratora i moderatorów oraz kiedy użytkownicy jednoznacznie wskazują, iż dane posty są dla nich męczące, można otrzymać jednodniowego bana. Trzy jednodniowe bany z rzędu, skutkują banem dwutygodniowym. Następnie użytkownik podlega pkt. 12 niniejszego regulaminu.

15. Kolor czerwony zarezerwowany jest wyłącznie dla administratora forum, natomiast zielony dla moderatorów. Używają oni tych kolorów w postach, w momencie zwracania się do użytkowników jako przedstawiciele swojej funkcji (m.in. komunikując o offtopie, ostrzeżeniach itp.)

16. W celu usunięcia konta należy skontaktować się z administratorem. Wszystkie treści zamieszczone przez użytkownika, pozostają na forum po usunięcia konta.

17. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

18. Administracja nie odpowiada za szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tym forum.

19. Regulamin może ulec zmianie.


Powrót do ekranu logowania